Zprávy z akcí

Silvestr 2015 ve Svobodných Heřmanicích

Silvestr 2015 ve Svobodných Heřmanicích

Ukecal jsem Kapitána (Augusta Petr) a vyrazili jsme před devátou ranní na lom ve Svobodných Heřmanicích (Šifry). Mrazivá teplota, která klesla až na -5°C se silným větrem, dělající na hladině lomu čepičky, pohřbila myšlenku na potápění a usoudili jsme, že se raději budeme dívat.

Apneaman Static Challenge - kterak FTO na výlet do Prahy jelo

Ve čtvrtek rano ze Zajka vypadlo, že za 500kč startovneho mame cely den v aquaparku ai ze saunovym svjetem, zavody, ai obžerstveni. To vjedět mjesic dopředy, tak přijecham s celym autobusem, a eště bych přybral Zemanbus s duchodcami co byli mavat na Albertově. Tož sem aspoň nabral frydajveru plne autyčko.

Aronnax apnea cup 2015

Aronnax apnea cup 2015

Po loňském podcenění soupeřů jsme šli letos do účasti na Aronnax apnea cupu 2015 s odhodláním, že náš výsledek bude určitě lepší, pochopitelně s tím, že se pro to budeme snažit udělat maximum. Velmi chytře jsme si zvolili kategorii „amatérů“ a přestože někteří členové štafety (kteří se stejně nakonec neúčastnili) byli proti, my ostatní jsme viděli jasné světlo na konci tunelu a nás na stupních vítězů. Nicméně… Skutečnost byla nakonec jiná. Tedy ne ve výsledku, ale v tom, jak nás nakonec bez našeho vědomí pořadatelé zařadili do plavecké kategorie. Takže popořádku.

Mistrovství České republiky ve freedivingu 2009

Členové Freediving teamu Ostrava se úspěšně účastnili Mistrovství České republiky ve freedivingu, které se konalo 26. a 27. června v Praze. Souhrou okolností se závodů účastnili pouze tři členové týmu a to Alena, Kapitán a Moreus. Jako podpora s nimi jel Jirka. Všichni tři však podali výkony, které je zařadily mezi českou freediverskou špičku.

MAN IV – Hungarian apnea day 2010

MAN IV – Hungarian apnea day 2010

První víkend v únoru jsme se zúčastnili závodů MAN IV – Hungarian apnea day konaných v městě Szentendre v Maďarsku. Z původních plánů, kdo všechno bude závodit, sešlo a tak náš tým reprezentovala jenom Lucka a jako doprovod s ní jeli Vladan a Jirka.

FEB Cup 2009

FEB Cup 2009

První sobotu v březnu se v Pardubicích uskutečnily závody ve freedivingu - FEB Cup 2009. Závodilo se v disciplínách statická a dynamická apnoe a Freediving team Ostrava opět potvrdil své kvality a naši závodníci získali několik medailí a jeden český národní rekord.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace