Druhé místo Mirka Ševčíka na Mistrovství Polska ve freedivingu

Druhé místo Mirka Ševčíka na Mistrovství Polska ve freedivingu

Svérázný popis úspěšného tažení do Polska.

Za fšecko može Barča. Už z kraja roku vyvjesila na svym FC booku, gdo s ni pry pojede na Basenowe Mistrzostwa Polski ve Freedivingu do Krakova. Opica jedna otytulovana. (Mystrňa světa v DYN 2011) Sama nas zbantovala, a pak ostala dřepěť doma na dupě. Ale o to nic. Vypadalo to, že tam pojecha cela partyja, že budu vykony, pařba, ai grilovaci orgije. Řek sem si že gdyž to mam skoro doma, enem co by doflusnul, tak do teho vkuřym. Mam dost času, potrenuju, na břuchu si zrobim vanočku, a pak budu machrovat jak reklama na sprite. Ja cyp. To sem eště nevěděl že budu muset jet s svoju 13letu cerku na štrnáct dni do Egypta, bo sem ji to slibil gdyž donese dobre pololetni vizo. To byl taky zahul, že sem se musel jet relaxovat se Zajkem na Kanary. Gdyž sem se vratil, byl tyden do mistrzostwa. Obečel sem vanočku na břuchu, a aspoň cosi potrenoval.

Do Polski sme dorazili: Ja s robu a chacharkem, Jarka Slovenčíková s cerku, a mala Jana. (Balounová) S tym přijazdem to taky nebylo uplně v pořandku, bo holki přykvaltovaly až po rejestraciy, ale bo maju znamosti, tak to nevadilo, ani to že sem němjal glajt od dochtorky. Šupli nas fšecky tři na konec startovky, a bylo. Nurkowalo se v 50m bazeně, ve štyrech řadach, 2,2m dno, a lajny povisle jak prsa Věstonické venuše. Šak na to dojelo hafo zavodniku, i Roman Walczyk, kery dal 204m, a potym chtěl vyslopat cely bazen. Sejfťakum to nevadilo, ale rozhodči mjeli zajem aby zbyla trocha vody ai pro ostatní, tak ho po štvrtminutě nechali radčij otočit na zada. Nakonec na nas došlo. O baby sem se nestaral, bo co sem poznal Ali, a co Baru plave 200, s babami radčik nezavodim. Jarča dala 112m, Jana 134m a brala bronz. Ja sem se eště před stofku začal přemluvať, že mi je furt dobře, tak jak mě to Zajko učil. Než sem zistil že to ani trochu nefunguje, byl sem na 200 a byl drugy. Večer zme stravili přejazdem z Osvětimi do Krakova, v picerce, ubytovanim a uspavanim chacharku.

V sobotu se prve plavalo DNF, a holki zbludily. U ubytovny byli dva bazeny, a holki jechaly k tomu drugimu, a tam si nechaly ladnie poradiť jak je ten prvy. No na 500m projeteho benzinu že by s nim Hitler vyhral valku. Tak rozhicovane frydaiverky skočily do vody, a nedostali ani bod. Jana se vynořyla na 102m, zakyvala hepku, smočila bradu a dostala červenu. Rozhodčík to okomentoval, že ji neviděl pusu, bo mu vadila lajna. Jarka taky 0 punktu, ale nemusi bečeť, bo dyscyplinu přežyly jen 3 Polki. Malina zaplaval 205m, Cetler 163, a Walczyk 152. Ja sem se musel trapiť 125m, abych si držel naděju na bednu, ale byl sem tak zmagořeny že sem dal 134m. Vynořil sem se uprostřed drahy, tak sem musel po špičkach, jak cvičeny baleťak odcupitať k lajni. Rozhodčikovi se nepozdaval můj kralowsky protokol, ale mala Jana mu vysvětlila, že Banik Pičo bylo před tym, než sem se dotknul bryli. Byl sem čisty jak lilium, tak mi musel dať bilu karetku.

Po objadě kery něbyl, byly statyky. Prve šla Jarča (3:21), a potom Jana keru sem sejftil. Aby se uklidnila dala si přypravne statyky kombinovane s vydechovkami. Potym jak čertik z kartona vyskočila z basena, a došla si do zawodowe zony. Mňa braly mory, ale dala 4:21. Ja dal 5min. aby to něvypadalo tak blbo, bo mi stačily štyry, abych stal na bedni. To sem neviděl že blacknul Celer, a bylo mi ho s Walczykem luto. Trocha mňa mrzelo že ai Malina neblacknul, bo bych byl prwy, a to sem něbyl ani u svygo porodu.

Ale někleju, bo svjet je fajny ai z drugego mista, no NI ???

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace