Silvestr 2015 ve Svobodných Heřmanicích

Silvestr 2015 ve Svobodných Heřmanicích

Ukecal jsem Kapitána (Augusta Petr) a vyrazili jsme před devátou ranní na lom ve Svobodných Heřmanicích (Šifry). Mrazivá teplota, která klesla až na -5°C se silným větrem, dělající na hladině lomu čepičky, pohřbila myšlenku na potápění a usoudili jsme, že se raději budeme dívat.

Vždyť skoro z každého bublinkáře čouhal nějaký drát, který vedl do elektrikouzatepleného neoprenu. Dokážu si představit, jak bychom asi vypadali v tom 5 mm neoprenu, bychom rampouchy museli kladivem ze sebe osekávat. Tedy já určitě, ale jak znám zkušeného kapitána, tak ten by se navlékl jako golem. Jenže kdyby došlo na ponor tak zase nepokecáme , jak už to u těchto akcí bývá.

Pár jedinců se našlo, kteří se z klubu FTO obětovali pro poslední ponor a po pár minutách se vynořili a jeli se ohřát do sauny. Nevím co dál dělali, to se musíte zeptat někoho z těchto otužilců.

S Kapitánem jsme si udělali sólo program přímo u vody, šampíčko, cukroví, opečený párek, pokecali s bývalými členy a s kamarády, které celý rok nepotkáme. Vlastně nám došlo, že to můžeme pojat jako takový závěrečný mini večírek, kterýse v klubu FTO letos nějak oficiálně nekonal a jestli ano tak zřejmě jen pro vyvolené bez oficiální pozvánky.

V odpoledních hodinách jsme se rozloučili a popřáli si všechno nejlepší co je jen možné do nového roku.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace